About Us

Our jury team is consisting of members of various game editorial offices and influencers.

Łukasz “Pan Dibbler” Kostka

Dyrektor marketingu w Feardemic, wydawcy gier grozy z grupy Bloober Team. Redaktor serwisu Arhn.eu i autor serii wywiadów "Dibbler Pyta". Prywatnie miłośnik horrorów, gier indie oraz starych filmów.

Paweł “kantal” Turaczyk

Entuzjasta gier niezależnych od czasów pierwszego Humble Bundle. Poszukiwacz najbardziej niszowych tytułów jakie powstają. Tester i game designer w kantal collective.

Paweł 'Rauqk' Kiełtyka

Autor Twittera i bloga "Trochę o Grach". Student grafiki komputerowej. Miłośnik digital paintingu, komiksów, RPGów i metroidvanii.

Łukasz “Kr4wi3c” Krawczyk

Współzałożyciel bloga Napograniczu.net. Niepoprawny marzyciel, słuchający na co dzień nie wpadającej w ucho muzyki z gatunku tych cięższych. Degustator dobrych trunków.

Marek “MarWin” Winiarski

Zawodowo programista, ale webowy. Kiedyś marzył o tworzeniu gier, ale przestraszył się crunchu. Zamiast podjąć wyzwanie kariery solo deva, wymądrza się o grach na swoim kanale YouTube. Chciał, żeby filmy były zabawne i merytoryczne, ale ma poczucie humoru budyniu malinowego.

Natalia Pych

Założycielka i redaktorka naczelna portalu Grajmerki.pl. Zawodowo realizuje się jako producentka w gamedevie. Uwielbia czytać fantastykę i romanse, tańczyć oraz słuchać utworów Studia Accantus.

Mateusz “Matt” Długokęcki

Młodsze pokolenie pasjonatów elektronicznej rozgrywki. Uwielbia kawę, kanapową rozgrywkę oraz nowe i nietuzinkowe rozwiązania oferowane przez niezależnych twórców gier wideo. Na dniach prowadzi działalność streamerską, pisze dla serwisu Pograne oraz nagrywa dla kanału Lamiści.

Wojtek Wójcicki

Ex-radiowiec, który prowadził własne audycje o muzyce psychodelicznej i grach wideo. Obecnie redaktor na kanale YouTube CD-Action. Entuzjasta klocków Lego i wielbiciel jamników. Skrycie dalej marzy, że jak dorośnie zostanie gwiazdą rocka.

Paulina “Liosa” Sałek

Zastępczyni redaktorki naczelnej na portalu Grajmerki. Miłośniczka wampirów, strategii i soundtracków z gier. Kiedy akurat nie szuka w RPG-ach romansu idealnego, to wyżywa się na korcie tenisowym.

Kasia “Skitty” Szałańska

Z zawodu technik weterynarii, a po godzinach mały metal, który gra w gry. W świecie gamingu poszukuje dynamicznej rozgrywki trzymającej w napięciu, czarnego humoru rodem z najokrutniejszych memów oraz mocnego brzmienia definiowanego jako „szarpidruty”, lub potocznie nazywanego „darciem wiadomo czego”.

Tomasz “Bidoof” Masiak

Kapitan kanału „Lamiści", gdzie od kilku lat dzieli się ze światem pasją do gier! Poza tym naczelny fanatyk niebieskiego jeża, kolekcjoner gier i konsol, a także największa lama jaką poznacie w swoim życiu. Żaden tytuł mu niestraszny*, niezależnie czy to indyczek o farmie czy souls-like! *No może poza horrorami, one są dość straszne.

Grzegorz Cyga

Dziennikarz, youtubowy publicysta, współtwórca podcastu Po(gra)dane. Miłośnik wszelakich gier, które pompują adrenalinę do krwi. Kiedy nie gra w gry to gra na gitarze elektrycznej.

Jakub Smolak

Gra więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami, czemu daje upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzyma jednak gry niezależne, spośród których stara się wyławiać ukryte perełki. Współtwórca podcastu TrójKast oraz redaktor serwisów gram.pl i pograne.eu.